Zaprezentuj siebie. Poradnik dla nowoczesnej kobiety

Wydawnictwo: Muza
8372003017
poradniki

jak skompletować garderobę co robić, by na zebraniach, podczas rozmów kwalifikacyjnych i wystąpień dać się zauważyć i poznać z najlepszej strony w jakich kolorach i fasonach jest ci najbardziej do twarzy jak wywrzeć najlepsze wrażenie na widzach, gdy masz okazję wystąpić w telewizji jak wykorzystywać wygląd, głos i gesty w komunikacji z innymi, by wszyscy liczyli się z twoim zdaniem i słuchali cię z zaciekawieniem

mariola | 2017-02-10
Dżoana | 2014-08-08