Zarządzanie emocjami

poradniki

Pierwsza książka na temat inteligencji emocjonalnej napisana na podstawie badań przeprowadzonych w Polsce. Pierwsza książka o EQ, którą czyta się jednym tchem. Lektura, do której trzeba będzie wracać. Powinna stanąć w każdym domu obok książki kucharskiej i w bibliotece każdego menedżera jako niezbędny podręcznik. Grzegorz Menet Dyrektor Zarządzający Bader Polska.

krystynaa | 2016-07-07
Przeczytana: 06 lipca 2016

Cóż, książka niewiele mi dała. Co prawda czasem przypomniała podstawowe i tylko teoretycznie oczywiste sprawy. Przez cały czas czytania miałam jednak wrażenie, że bliżej jej do referatu pisanego na zaliczenie. Nie chcę ujmować jej wartości bo autorami są osoby, które pewnie nie zasługują na takie określenie ich pracy. Może po prostu spodziewałam się czegoś innego. Książkę traktuje jako zebranie bardzo podstawowej wiedzy o sferze emocjonalnej pracowników na różnych stanowiskach. Tytuł "Zarządzanie emocjami" obiecuje więcej niż jest w środku.

JacekLeeds | 2016-01-10
Przeczytana: 10 stycznia 2016

Dużo ogółów. Tylko ze dwa, trzy urywki warte uwagi. Ogólnie nie polecam, jest sporo lepszych książek o podobnej tematyce.

koloorowa | 2015-03-14
Przeczytana: 08 marca 2015