Wojownik czasu. Koniec z chaosem, niespełnionymi obietnicami i odkładaniem spraw na później

Wydawnictwo: Onepress
ime Warrior: How to defeat procrastination, people-pleasing, self-doubt, over-commitment, broken promises and chaos
czas, zarządzanie czasem
poradniki
joly_fh

Przestań myśleć schematycznie - czas rozwinąć skrzydła Czas nie jest Twoim przyjacielem. Okiełznanie go wymaga sprytu, determinacji i bezkompromisowości. Programy zarządzania czasem starego typu kładły ogromny nacisk na przyszłość. Lista zadań do wykonania ciągnęła się w nieskończoność. Zapomnij o tym. Najwyższa pora, byś uporządkował chaos wokół siebie, uwolnił się od potrzeby podobania...

Przestań myśleć schematycznie - czas rozwinąć skrzydła

Czas nie jest Twoim przyjacielem. Okiełznanie go wymaga sprytu, determinacji i bezkompromisowości. Programy zarządzania czasem starego typu kładły ogromny nacisk na przyszłość. Lista zadań do wykonania ciągnęła się w nieskończoność. Zapomnij o tym. Najwyższa pora, byś uporządkował chaos wokół siebie, uwolnił się od potrzeby podobania innym, podporządkowania listom, poddawania lękom i naciskom. Poznaj rewolucyjny, nieliniowy sposób radzenia sobie z czasem. Zacznij tworzyć swoją przyszłość. Odnajdź cel i inspirację. Posiądź wiedzę, pokonaj pesymizm. Otwórz się, bądź kreatywny i wykorzystaj swoje piętnaście minut. Przemodeluj własną wizję świata o 90 stopni. Zamiast horyzontalnie pełznąć, zacznij się wznosić - bo w swojej nowej rzeczywistości przestaniesz odkładać wyzwania na później i staniesz na wysokości zadania.
Staniesz się wojownikiem i przejmiesz pełną kontrolę

źródło opisu: Wydawnictwo Helion, 2013

źródło okładki: www.onepress.pl

sokalowna | 2014-07-22
Przeczytana: 20 lipca 2014

swietna ksiazka! Porusza wiele aspektow codziennego zycia, szybko sie ja czyta :)

Zjadaczstron | 2016-11-26
Przeczytana: 26 listopada 2016

Książka którą będę na długo wspominał.
Dała mi dużo do myślenia i jestem pewny, że wrócę do niej jeszcze w przyszłości.
Polecam każdemu kto chce kroczyć ścieżką wojownika i myśleć jak wojownik w perspektywie czasu.
Trafiłem na nią przypadkowo jednak jest to absolutny strzał w 10.

aniq28 | 2018-07-19
Na półkach: Przeczytane, 2018