Kasia

Wyjątkowa książka dla KAŻDEJ Pani Domu i nie tylko - pomoże rozwiązać domowe problemy · Porady niezbędne dla Twojej rodziny dostosowane do polskich realiów · Przystępny język, czytelny i przejrzysty układ, rady "krok po kroku", listy sprawdzające i testy · Ramki z użytecznymi wskazówkami i dotyczącymi życia rodzinnego, dzięki którym szybko znajdziesz najważniejsze informacje · Praktyczne...

· Porady niezbędne dla Twojej rodziny dostosowane do polskich realiów
· Praktyczne pomysły jak uporać się z trudnymi sytuacjami
· Wszystkie składniki przepisów kulinarnych dostępne w polskich sklepach
· Polscy autorzy, specjaliście z wielu dziedzin i fachowcy, dzielą się z Tobą swoimi doświadczeniami.

TEN PORADNIK TO NIEZBĘDNA POMOC W KAŻDYM DOMU I DLA KAŻDEJ PANI DOMU!

maol | 2013-11-08
Na półkach: Posiadam