In. Tel Awiw

Seria: Przewodniki IN
Wydawnictwo: Agora SA
Tel Awiw, Izrael, przewodniki
joly_fh

Przewodnik wskazuje miejsca, w których można poczuć klimat tej wspaniałej metropolii, poznać życie jej mieszkańców, a na koniec dnia zrelaksować się i odpocząć. Otwiera drzwi restauracji, które kuszą zapachami rodzimej kuchni i cieszą oczy wyrafinowanym wystrojem. Oprowadza po najmodniejszych klubach i sklepach podobnych do kameralnych galerii lub stylowych salonów. Przedstawia luksusowe hotele, które będą gwarancją naszego komfortu i spokojnego wypoczynku.

Nasz przewodnik nie zawiera zbędnych informacji, lecz tylko takie, które są przydatne nowoczesnemu turyście. Znajdują się w nim opisy wartych odwiedzenia miejsc, adresy rekomendowanych lokali, godziny ich otwarcia, ceny oferowanych usług oraz adresy stron internetowych z wyszczególnieniem zakresu oferty.

Wraz z tą nowoczesną publikacją dotrzemy m.in. do hotelu Montefiore wyróżniającego się spośród ascetycznych budynków Białego Miasta śródziemnomorską, prawie pomarańczową fasadą i położonej na plaży restauracji Manta Ray słynącej z wybornych owoców morza, smacznych raków oraz izraelskich win. Nie ominiemy też Noga Gallery wypełnionej dziełami współczesnych artystów ani starego hangaru, w którym mieści się lokal Container – idealnego schronienia dla wszystkich miłośników gastronomii, sztuki i zabawy. Wszystkie interesujące miejsca zaznaczone są na planach zamieszczonych na początku każdego rozdziału i dokładnie opisane w dwóch językach – polskim i angielskim.

źródło opisu: Agora, 2011

źródło okładki: www.kulturalnysklep.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!