In. Paryż

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kolekcja przewodników IN". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Agora SA
Paryż, Francja, stolice, przewodniki
joly_fh

Przewodnik wskazuje miejsca, w których można poczuć klimat stolicy Francji, poznać życie jej mieszkańców, a na koniec dnia zrelaksować się i odpocząć. Otwiera drzwi restauracji, które kuszą zapachami rodzimej kuchni i cieszą oczy wyrafinowanym wystrojem. Oprowadza po najmodniejszych klubach i sklepach podobnych do kameralnych galerii lub stylowych salonów. Przedstawia luksusowe hotele, które będą gwarancją naszego komfortu i spokojnego wypoczynku.

Nasz przewodnik nie zawiera zbędnych informacji, lecz tylko takie, które są przydatne nowoczesnemu turyście. Znajdują się w nim opisy wartych odwiedzenia miejsc, adresy rekomendowanych lokali, godziny ich otwarcia, ceny oferowanych usług oraz adresy stron internetowych z wyszczególnieniem zakresu oferty.

Wraz z tą nowoczesną publikacją dotrzemy m.in. do Le Procope, najstarszej kawiarni świata otwartej w 1686 r., i pierwszorzędnej restauracji Le Saut Du Loup z imponującym tarasem przy Muzeum Sztuki Zdobniczej. Nie ominiemy też jednego z najlepszych i zarazem największych pchlich targów w Europie Marché Aux Puces De Saint-Ouen czy hotelu Particulier z przepięknym ogrodem stworzonym przez legendarnego Louisa Benecha, projektanta słynnych Ogrodów Tuileries.

źródło opisu: Agora, 2011

źródło okładki: www.kulturalnysklep.pl