In. Praga

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kolekcja przewodników IN". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Agora SA
praga, czechy, przewodniki
joly_fh

Tom 2 tego cyklu – „Praga” – pozwala odkryć wewnętrzny rytm czeskiej metropolii oraz to, co ma ona najlepszego do zaoferowania. Przewodnik wskazuje miejsca, w których można poczuć klimat stolicy Czech, poznać życie jej mieszkańców, a na koniec dnia zrelaksować się i odpocząć. Otwiera drzwi restauracji, które kuszą zapachami rodzimej kuchni i cieszą oczy wyrafinowanym wystrojem. Oprowadza po...

Przewodnik wskazuje miejsca, w których można poczuć klimat stolicy Czech, poznać życie jej mieszkańców, a na koniec dnia zrelaksować się i odpocząć. Otwiera drzwi restauracji, które kuszą zapachami rodzimej kuchni i cieszą oczy wyrafinowanym wystrojem. Oprowadza po najmodniejszych klubach i sklepach podobnych do kameralnych galerii lub stylowych salonów. Przedstawia luksusowe hotele, które będą gwarancją naszego komfortu i spokojnego wypoczynku.

Przewodnik „Praga” nie zawiera zbędnych informacji, lecz tylko takie, które są przydatne nowoczesnemu turyście. W książce znajdują się opisy wartych odwiedzenia miejsc, adresy rekomendowanych lokali, godziny ich otwarcia, ceny oferowanych usług oraz adresy stron internetowych z wyszczególnieniem zakresu oferty. Wraz z tą nowoczesną publikacją dotrzemy m.in. do restauracji Kampa Park, popularnego miejsca spotkań celebrytów, i do sklepu Antik Bazar, który słynie z najróżniejszych staroci, m.in. starych wag, lamp, tub od gramofonów i… okrętowych reflektorów. Nie ominiemy baru U Zlatého Tygra, w którym raczył się piwem Bohumil Hrabal, ani hotelu Aureus Clavis położonego w samym sercu zabytkowej dzielnicy Malá Strana.

źródło opisu: Agora, 2011

źródło okładki: www.kulturalnysklep.pl