Ścieżki życia

Tłumaczenie: Anna Gierlińska
Wydawnictwo: Media Rodzina
Wege des Lebens Sieben Geschichten
poradniki

Historie, w których każdy może odnaleźć własne losy. Bohaterowie usiłują uporać się z narzuconymi im w dzieciństwie wzorcami zachowań i odzyskać wpływ na kształt własnego życia. Wymaga to odwagi i szczerości wobec siebie, ale za to owocuje pełniejszym i szczęśliwszym życiem.

ravenstag | 2014-04-21
Przeczytana: 21 kwietnia 2014

Minus: w moim odczuciu autorka nie do końca poradziła sobie z przedstawieniem historii w wierny, autentyczny sposób. Wszyscy zdają się mówić jednym językiem - co ciekawe jest to język osoby, która zna psychologiczny żargon - przez to zlewają się w jednego narratora i publikacja (niestety) traci na wiarygodności. Wielka szkoda. Plus? Przy odrobinie dobrej woli da się jednak wyczytać w tym coś sensownego, albo otwierającego pole do (zawsze wartościowej) dyskusji.

Konrad | 2012-12-01
Przeczytana: 01 grudnia 2012

Książka bardzo przydatna rodzicom oczekującym potomstwa - polecam.

mariola | 2016-10-22
agnb | 2015-07-10