Praga - Miasta Świata

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Miasta Świata". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Pascal
Prague
praga, czechy, przewodniki
Olala

Miasta Świata to nowa seria przewodników Wydawnictwa Pascal, która już w kwietniu 2009 ukaże się na półkach dobrych księgarni oraz w sprzedaży wysyłkowej. Przewodniki obejmują kolekcję dziesięciu modnych metropolii, które nie tylko można zwiedzić, ale w których przede wszystkim całkiem nieźle można się zabawić. Miasta Świata nie zanudzą niecierpliwego czytelnika zalewem informacji, które...

Miasta Świata nie zanudzą niecierpliwego czytelnika zalewem informacji, które nigdy nie będą mu potrzebne. Idea jest prosta: masz ograniczony czas na ogarnięcie miasta i tylko parę godzin w samolocie, żeby złapać klimat. Jeśli wiesz, co chcesz tam robić i gdzie, nie zmarnujesz weekendu. Gdzie znajdują się najlepsze aleje zakupowe, gdzie warto wypić drinka, a gdzie się zabawić? Wszystko to w książce, do tego wiele sporych zdjęć i wiesz od razu, gdzie jest fajnie. Zaciągasz się atmosferą i już tam jesteś. To wszystko w wygodnym formacie i efektownym wizualnie wydaniu. Cenisz swój czas? Miasta Świata go nie zabiorą. Zobacz, gdzie chcesz się znaleźć i leć.

Praga w pełnym blasku: największe atrakcje, najlepsze galerie, najbardziej magiczne zaułki, najgłośniejsze kluby i nastrojowe kafejki. Z tym przewodnikiem odkryjesz najsłynniejsze zabytki i fascynujące tajemnice czeskiej metropolii.

Dzięki przewodnikowi:
- Jeszcze przed podróżą zasmakujesz w urokach Pragi- wzbogacony o piękne fotografie tekst to nie tylko rzetelna informacja, ale i pasjonująca opowieść o blaskach i cieniach wielkiego miasta.
- Bez trudu odnajdziesz najważniejsze praskie atrakcje dzięki kolorystycznie wyodrębnionym częściom książki.
- Rozrywka i zakupy będą czystą przyjemnością - wystarczy rzut oka na listę lokalizacji i wszystko jasne.
- Zanurzysz się w klimacie miasta, spacerując ze szczegółowym planem w ręku.
- Odwiedzisz wszystkie istotne punkty miasta, korzystając ze szczegółowych planów.
- Zjesz tak, jak lubisz - korzystając z rekomendacji naszych ekspertów.
- Nocleg nie będzie przykrym zaskoczeniem - przewodnik zawiera kompletną bazę hoteli, począwszy od ekonomicznych rozwiązań po lokalizacje luksusowe.
- Dłuższy pobyt urozmaicisz krótkimi wypadami za miasto, gdzie świat wygląda całkiem inaczej.
- Wrócisz szczęśliwy - praktyczne wskazówki uwolnią Cię od zbędnego stresu w nowym miejscu.

źródło opisu: http://www.pascal.pl/

źródło okładki: http://www.pascal.pl/