Ember

1939045002
śmierć, fantasy, jessica,
angielski
Lysistrata

Co by było, gdybyś wiedziała, kiedy ktoś umrze? Dla siedemnastoletniej Ember życie jest śmiercią. Za pomocą zwykłego dotyku wie, kiedy ktoś umrze. Jest to jej przekleństwem i powodem, dla którego odgradza się od reszty świata, nie pozwalając nikomu się do siebie zbliżyć. Jedyną osobą, która zna jej sekret, jest jej najlepsza przyjaciółka, Raven. Wtedy właśnie Ember poznaje Ashera Morgana. Jest...

Co by było, gdybyś wiedziała, kiedy ktoś umrze?
Wtedy właśnie Ember poznaje Ashera Morgana. Jest to wspaniały, tajemniczy chłopak, a zarazem jedyna osoba, u której Ember nie wyczuwa śmierci. Kiedy więc Asher wchodzi z impetem w jej życie, dziewczyna nie ma nic przeciwko temu. Ale gdy niewyjaśnione zgony zaczynają nawiedzać miasto, Ember rozpoczyna prywatne śledztwo, mające odpowiedzieć na pytanie, dlaczego nie może wyczuć śmierci Ashera i co on może ukrywać.

źródło opisu: opis własny

źródło okładki: http://jessicasorensen.com

Wenus_z_Milo | 2015-10-04
Na półkach: Przeczytane, Romanse, Ebook, 2015 r.
Przeczytana: 04 października 2015

Nie sądziłam, że ta książka aż tak bardzo przypadnie mi do gustu. Zaczęłam ją czytać z pewnym oporem, ale skończyło się na tym, że poświeciłam jej całe niedzielne popołudnie.
Bohaterowie są wyraziści i prezentują wiele odmiennych wartości. Owszem, momentami irytowałam się zachowaniem głównej bohaterki, ale ostatecznie mogę śmiało przyznać, że Ember zyskała moją sympatię.
Cóż, końcówka jak dla mnie niesatysfakcjonująca, więc mam nadzieję, ze doczekam się kontynuacji. :)

iza161 | 2014-06-30
Przeczytana: 30 czerwca 2014

Paranormal romanse dla młodzieży. Coz nie jest zly, cos sie dzieje, tajmenica,jedna dziewczyna,dwuch przystojniakow,dziwna przyjaciolka, kostuch ,anioly smierci i dziwne sytuacje. Klimat ksiazki troche gotycki ,ponury,krwawy. bohaterowie dosc wyrazisci,ale jakos nie zachwycaja. To jest cos pomiedzy ''Szeptem'' A ''Krukiem''. gdybym byla nastolatka to dalabym 8-9 gwiazdek.

Shani | 2015-09-14
Przeczytana: 14 września 2015

Ciekawa książka z gatunku paranormal fiction. Amerykańskie miasteczko, w którym po przyjeździe dwóch obcych zaczynają w dziwnych okolicznościach ginąć ludzie. Ona - główna bohaterka jest wyraźnie ich celem. To, którego wybierze i rozwiązanie zagadki - dlaczego pozostawiam wam.

jawora | 2014-04-28
Na półkach: Przeczytane, Pdf, Fantastyka
Przeczytana: 28 kwietnia 2014

Dla dziewcząt 14-16 lat,nie polecam:mroczna,depresyjna,z jakąś obsesją w tle...może autorce potrzebna psychoterapia...

Asia1995 | 2016-04-14

Tą książkę pochłonełam w pare godzin, akcja nietuzinkowa, troche marne zakonczenie i tyle zagadek.

Pati | 2016-04-09
Przeczytana: 07 kwietnia 2016

Książka nie należy do najfajniejszych. Spodziewałam się czegoś lepszego.

pati573 | 2013-12-10

Polecam :D