Dynamiczne Karate

8 (7 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Dynamic Karate, Instruction by the Master
poradniki
Kinski

Książka dokładnie analizuje wszystkie podstawowe techniki karate: podstawowe zasady i postawy, bloki, uderzenia i kopnięcia oraz metody doskonalenia wszystkich ruchów. Każda technika jest dokładnie opisana, ze szczególnym zwróceniem uwagi na istotne elementy, bez znajomości których osiągnięcie mistrzowskiego poziomu w sztuce karate okazać się może bardzo trudne, jeżeli nie niemożliwe.

źródło opisu: www.diamondbooks.pl

źródło okładki: www.diamondbooks.pl

| 2014-08-12

Jedna z najlepszych książek opisujących popularne karate, bez zaprzeczenia 10 gwiazdek, bo lepszej książki znaleźć nie można na rynku (a dużo sztuk tego nie ma, sam musiałem wylicytować ją na allegro za spore pieniądze i właśnie warto było), no chyba że ktoś chcę się pokusić o zagraniczną wersję innej książki np. w języku angielskim. Dużo obrazków pokazowych jak i instrukcji opisowych. Godne polecenia dla tych co mają chęć trenować lub już trenują !!

martu | 2015-09-10
książek: 2044