Pierwsza Komunia z białą kokardą

Wydawnictwo: Św. Wojciech
9 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Magdalena

Książka "Pierwsza Komunia z białą kokardą" pomoże Ci zrozumieć, dlaczego tak ważna jest Komunia Święta. Znajdziesz tu zawsze aktualne, znane, a także dotąd niepublikowane słowa Księdza Jana - przewodnia wielu pokoleń dzieci i nie tylko dzieci. Warto te przemyślenia zachować w swym sercu na całe życie! "Trzy pytania z dnia Pierwszej Komunii Świętej trzeba sobie stawiać przy drugiej,...

Warto te przemyślenia zachować w swym sercu na całe życie!

"Trzy pytania z dnia Pierwszej Komunii Świętej trzeba sobie stawiać przy drugiej, dwudziestej, siedemdziesiątej, sto pięćdziesiątej i ostatniej Komunii Świętej.
Kto przychodzi?
-Pan Jezus.
Do kogo przychodzi?
-Do mnie.
Dlaczego przychodzi?
-Żebym był lepszy, kochał ludzi i wszystkim służył".

źródło opisu: Święty Wojciech, 2013

źródło okładki: www.swietywojciech.pl

AnnGoldwin | 2017-05-31

Opinia? Mówi prawdę tak, że zrozumie ją i dziecko, i dorosły. I chłopak, i dziewczyna. Wspaniała, nie tylko na tę Pierwszą Komunię Świętą.

Magdalena | 2013-05-11
Na półkach: Przeczytane, Od znajomych