Seks. Co, jak, dlaczego? Przewodnik dla nastolatków

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
poradniki

Autorka wyjaśnia nastoletniemu czytelnikowi kwestię najintymniejszych aspektów doznań seksualnych. Dzięki lekturze tej książki młodzież ma szansę uniknąć wielu rozczarowań, a jej doświadczenia seksualne nie staną się przyczyną dramatów rujnujących życie.

Czego możecie się tu spodziewać?
Jak sam opis głosi; " to nie jest książka o miłości, tylko o seksie i nie udawajmy, że jest inaczej".
Ta pozycja przypomniała mi czasy - które nie były wcale tak dawno - gdy jeszcze z szczeniackim uśmiechem na twarzy czytałam Bravo i myślałam, że to moje "guru", które ma zawsze rację, bo jeśli ktoś coś gdzieś napisał, to musiał mieć rację.

Pamiętacie tę pytania nastolatków typu "podoba mi się kolega z klasy. Co mam z tym zrobić?" albo " wszystkie koleżanki mają już okres, a ja nie. Czy coś jest ze mną nie tak?".

Ta książka jest na tym oparta. W 80% to tak naprawdę pytania i odpowiedzi autorki a propos dojrzewania, tego jak zmienia się ciało dziewczyny i chłopaka w tym okresie. Jane Goldman odpowiada na pytania tak naprawę, które każdy zadawał sobie - może nie bezpośrednio, ale zawsze.

Oczywiście porady zawarte w tej książce nie posiadaj prawie żadnej cenzury - prawie, bo jakąś tam mają skoro książka jest przeznaczona dla nastolatków. Tematy...

martakapuscinska | 2012-11-18
Daniel | 2010-09-29