Europa po deszczu 1

Wydawnictwo: Unia
satyra
moch

Zbiór esejów jednego z najwybitniejszych polskich twórców w tej dziedzinie. Eseje tworzą wizję miejsca Polski w Europie Środkowej, na tle historycznych doświadczeń. Jest tu i apologia monarchii austro-węgierskiej, długa lista grzechów Rosjan wszczepiających w nasz kraj azjatyckie metody korupcji i poniżania, czy mentalnie skoszarowanych Niemców, ale i do dziś trwających, nie przezwyciężonych złych przyzwyczajeń.

źródło opisu: http://www.wydawnictwo-unia.pl/towar/id/11/europa_po_deszczu_1/

źródło okładki: http://www.wydawnictwo-unia.pl/res/foto/1201/skan0013_d.jpg

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!