BÓG UZDRAWIA DZISIAJ

Dieu guerit...aujourd'hui
religia, bóg, uzdrowienie
religia
Iwona

Bóg kocha uzdrawiać i uzdrawia - czyni to dzisiaj tak samo jak dawniej! Czy zetknąłeś się już z tą kwestią bezpośrednio, w Twoim własnym życiu lub w życiu kogoś z bliskich ? Czy zastanawiałeś się, kiedy i w jaki sposób modlić się o uzdrowienie ? Czy już odważyłeś się o nie prosić ? Philppe Madre lekarz, od 1975 roku członek Wspólnoty Błogosławieństw, żonaty, ojciec dwojga dzieci, mieszka we...

Philppe Madre lekarz, od 1975 roku członek Wspólnoty Błogosławieństw, żonaty, ojciec dwojga dzieci, mieszka we Francji. Jest stałym diakonem i założycielem Stowarzyszenia Matki Bożej Miłosierdzia. Pełni posługę głoszenia i uzdrawiania na całym świecie.

Iwona | 2013-05-11
Przeczytana: 12 maja 2013