Gotowanie według Pięciu Przemian. Dieta długowieczności

Wydawnictwo: Poligraf
zdrowie, medycyna
czarnaanula

Autorka jest dietetykiem wykorzystującym w swojej pracy osiągnięcia dietetyki Dalekiego Wschodu. W swojej książce łączy mądrość liczącej ponad pięć tysięcy lat Tradycyjnej Medycyny Chińskiej z realiami polskimi. Obserwując wszechświat i dostosowując się do jego rytmów możemy mieć pewność, że dbamy w odpowiedni sposób o swój organizm. W książce znajdziemy między innymi informacje w jaki sposób...

Obserwując wszechświat i dostosowując się do jego rytmów możemy mieć pewność, że dbamy w odpowiedni sposób o swój organizm. W książce znajdziemy między innymi informacje w jaki sposób powinna wyglądać dieta latem, a w jaki zimą; jak wspomagać pracę poszczególnych narządów, dlaczego warto jeść produkty rolnictwa ekologicznego. A oprócz tego ponad 150 przepisów na bardzo smaczne potrawy i napoje przygotowane według zasad chińskiej dietetyki.
Do książki dołączony jest kolorowy plakat z tabelą produktów spożywczych uszeregowanych według Pięciu Przemian. Kolejne wydanie pozycji świadczy o szerokim zainteresowaniu wśród czytelników.

źródło opisu: http://wydawnictwopoligraf.pl/publikacje2.php?fid=174

źródło okładki: http://wydawnictwopoligraf.pl/publikacje2.php?fid=174