Odżywianie według Pięciu Przemian

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Odżywianie według Pięciu Przemian". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Czerwony Słoń
Ernäbrung nach den Fünf Elementen
zdrowie, medycyna
czarnaanula

Bestseller od wielu lat. Poradnik zawierający podstawowe informacje o odżywianiu się zgodnie z metodą Pięciu Przemian. Jest to rzetelnie przygotowany poradnik zdrowego odżywiania się zgodnie z zasadami chińskiej medycyny i dietetyki, dostosowany do polskich realiów, cieszący się niesłabnącym zainteresowaniem czytelników. Książka uczy, jak poprzez jedzenie wzmacniać nie tylko nasze ciało, ale...

Jest to rzetelnie przygotowany poradnik zdrowego odżywiania się zgodnie z zasadami chińskiej medycyny i dietetyki, dostosowany do polskich realiów, cieszący się niesłabnącym zainteresowaniem czytelników. Książka uczy, jak poprzez jedzenie wzmacniać nie tylko nasze ciało, ale też naszą psychikę i ... życie emocjonalne. Ważna książka, także dla osób, które chciałyby zrozumieć, dlaczego rozmaite "cudowne" diety nie przynoszą wymarzonych rezultatów, a nadwaga wraca, mimo wielu wyrzeczeń. Do książki dołączony jest kolorowy plakat z tabelą produktów spożywczych, ułożonych według Pięciu Przemian.

źródło opisu: http://czerwonyslon.com.pl/opis/3763129/odzywianie...(?)

źródło okładki: zdjęcie własne

Miraster | 2015-09-29

Ciekawa pozycja i zawiera wiedzę, ale w książce można odczuć nieprzyjemne doznania autorki z mężczyznami, a teoria, jakoby jedzenie bardzo dużej ilości słodkich produktów to totalny bezsens... to nie prowadzi do zdrowia, ale do przytępienia umysłu, mimo wszystko jeśli ktoś chce zagłębić się w wiedzę TCM to polecam :)

halokuku | 2017-11-19
Longina | 2015-10-19