Okładka książki Otchłań pożądania

Otchłań pożądania

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Powieść Erotyczna". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Broken
wydawnictwo
Harlequin Enterprises
romans
typ
papier
joly_fh
7,48 (192 ocen i 31 opinii)

Opis książki

Mam na imię Mary, Brandy, Honey, Amy - co miesiąc inaczej. Czasami Joe nawet nie pyta mnie o imię. Ale zawsze umie sprawić, bym płonęła, kiedy poczuję na ciele dotyk jego ust i rąk. Nieważne, kim jestem i gdzie mnie poznał. Seks z nim jest zawsze wspaniały. Nigdy nie mam dość i niecierpliwie czekam na następne spotkanie. Tak naprawdę nazywam się Sadie. Raz w miesiącu Joe opowiada mi o swoich ostat...

Tak naprawdę nazywam się Sadie. Raz w miesiącu Joe opowiada mi o swoich ostatnich podbojach. Ja tylko słucham. Nie domyśla się, że w wyobraźni gram rolę każdej dziewczyny, z którą spędził noc. Te seksualne fantazje stały się moją obsesją. Wciągają mnie w mroczną otchłań…
Wiem, że to złe, mój mąż by tego nie zrozumiał, ale nie umiem przestać. Jeszcze nie teraz…

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 2013

Polecamy

Opinie czytelników
Aniutka90 | 2013-07-25
Przeczytana: 25 lipca 2013

Megan Hart jest pisarką troszkę przeze mnie nie docenianą. Na początku jej powieści niezbyt mnie zachwyciły. Autorka w tej powieści w pikantne opisy seksu wplata rzeczywistość, problemy i dramaty. "Otchłań pożądania" właśnie taka jest. To nie jest typowy romans. Uważam, że ta historia ma głębszy sens.
Poznajemy Sadie kobietę niepełnosprawnego Adama, terapeutkę, przykładną żonę i córkę radzącą sobie ze wszystkim. Nasza bohaterka jest nieszczęśliwa, jej małżeństwo ma słabe chwile, uważa że mąż jej nie kocha. Jak każda kobieta potrzebuje ciepła i miłości. W piątek każdego miesiąca spotyka się z Joe Wilderem - prawnikiem. który na ławce w parku opowiada jej jedną swoją miłosną przygodę z przypadkową kobietą. Te historie stają się jej obsesją, jej kołem na rozterki. Jednak gdy Joe zaczyna spotykać się na poważnie z jedną kobietą na horyzoncie pojawia się obawa, że ich spotkania dobiegną końca. Co wtedy? I nasuwa się też pytanie czy Sadie zdradzi męża?
Książka jest świetna. Życiowa, realis...

KatiaBlue | 2014-01-31
Przeczytana: 16 stycznia 2014

Megan Hart jest mi znana z książki "Trzy oblicza pożądania". Pamiętam, że podobała mi się ona, gdyż nie było w niej mowy o klasycznym dla powieści erotycznych modelu Kopciuszek i Milioner. Megan Hart jest tą autorką, która nie otrzymała ode mnie żadnego złego słowa, co jest dziwne, bo ja lubię sobie pomarudzić na temat tego typu lektur (które i tak potem czytam z zainteresowaniem ;D) Twórczość Hart jest zwyczajnie inna. "Otchłań pożądania" wprawdzie jest powieścią o tematyce erotycznej, ale podobnie jak "Trzy oblicza pożądania" przedstawia ludzkie problemy oraz niesprawiedliwość losu.

Główną bohaterką książki jest Sadie - psychoterapeutka, żona niepełnosprawnego Adama, który po nieszczęśliwym wypadku narciarskim jest sparaliżowany od szyi w dół. Życie Sadie nie jest łatwe. Kobieta często rezygnuje z własnych uciech na rzecz opieki nad mężem. Bardzo brakuje jej silnego, męskiego dotyku, miłosnego uniesienia. Jednak każdy pierwszy piątek miesiąca rozbudza ją na nowo do życia. Piątek ozn...

damonowa | 2013-10-02
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, 2013
Przeczytana: 02 października 2013

To moje pierwsza książka pani Megan i muszę napisać wam jedno: wow. Nie spotkałam się dotąd z tak dobrym erotykiem, który bardzo, ale to bardzo różni się od innych i dlatego tak dla mnie będzie się wyróżniał.

Malwina | 2013-12-05
Przeczytana: 05 grudnia 2013

"Otchłań pożądania" to trzecia książka Megan Hart, którą miałam przyjemność czytać i z całą pewnością mogę powiedzieć, że najlepsza z tego trio.

Istnieje wiele poradników, które mówią, jak radzić sobie z niepełnosprawnością najbliższej osoby, jak się nią opiekować, wiele poradni oferuje wsparcie psychiczne. Jednak co zrobić z zabijającą wręcz tęsknotą za bliskością fizyczną? Za utraconą swobodą, dotykiem, poczuciem spełnienia? Główna bohaterka Sadie znajduje się właśnie w takiej sytuacji - jej mąż uległ poważnemu wypadkowi, jest sparaliżowany - ta sytuacja przewraca ich życie do góry nogami. Jedynym wytchnieniem dla Sadie jest pierwszy piątek każdego miesiąca...

Książka dostarczyła mi wiele emocji - wręcz płakałam przy opisach intymnych relacji Sadie i jej męża, tak trudnych, tak niesprawiedliwych, tak bolesnych. Wszystko zostało opisane adekwatnym językiem - bez wulgaryzmów, ale również bez cenzury. Opisy scen łóżkowych w "Otchłani pożądania" są po prostu smaczne - nie zawstydzające...

Magdusia00091 | 2013-07-25
Na półkach: Przeczytane, Pdf
Przeczytana: 25 lipca 2013

Przeczytałam wszystkie książki Megan Hart, które się ukazały i muszę powiedzieć, że żadna nie była tak dobra jak ta!
Podczas czytania odczuwa się wiele emocji, od radości do łez.
Książka nie skupia się tylko na scenach seksu, powiedziałabym, że są miłym dodatkiem. Na pierwszym planie mamy ukazanych bohaterów, ich problemy i relacje z bliskimi.
Główna bohaterka ma męża, który jest sparaliżowany po wypadku. Różnie się między nimi układa, raz jest dobrze a raz źle. Ale zarzucić im jednego nie można. Dalej łączy ich miłość, kochają siebie nawzajem, pomimo tego, że nie umieją tego sobie często okazać.
Joe- młody, przystojny i do tego bogaty. Spotka się przypadkowo z Sadie i odtąd odmienia się ich życie.
Czytając nasuwa się pytanie czy Sadie będzie wierna Adamowi, pomimo tego, że bardzo pragnie Joe?
Gorąco polecam! Warto przeczytać , nie będziecie żałować :)

Paulina | 2014-07-31

Erotyk na wysoką skalę,tak w skrócie mogę określić książkę Megan Hart "Otchłań pożądania".
Gdy po premierze szmiry pt."50 Twarzy Greya" autorzy postanowili zalać nas falą erotycznych książek na skalę masową podchodzę do takich pozycji dość sceptycznie nastawiona.
Jednak szczerze mnie zaskoczyła,gdyż autorka zaserwowała nam historię,którą czyta się lekko,szybko i przyjemnie a w niektórych momentach z wypiekami na twarzy.

Chociaż tematyka głównie kręci się wokół seksu, możemy również znaleźć problemy dnia codziennego - kłótnie z rodziną, sprzeczki z przyjaciółmi, chęć zdrady czy niespełnione fantazje i marzenia.

To moja pierwsza powieść o tematyce erotycznej,która jest tak dobra :)
Zdecydowanie obowiązkowa pozycja dla tych którzy zostali rozczarowani "50 twarzami Graya" - Megan Hart podratuje wasze zszargane nerwy.

eMMali | 2014-07-21
Przeczytana: lipiec 2014

Romantyczny erotyk.
Bardzo wrażliwe osoby na pewno się wzruszą.
Fajne zakończenie.
Ale mnie do końca ta książka nie porwała.

Tina | 2013-10-17
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013
Przeczytana: 16 października 2013

„Otchłań pożądania” jest kolejną bardzo zaskakującą powieścią Megan Hart. Zdążyłam się przekonać, że autorka ma bardzo specyficzny styl pisania, bo nie pisze o rzeczach łatwych i przyziemnych… Ona bombarduje nas silnymi emocjami i bardzo życiowymi problemami, zabarwionymi nutką erotyzmu.
Bohaterowie są bardzo tragiczni jak na mój gust. Joe – przystojny podrywacz, zaliczający co miesiąc nową ‘panienkę’, pragnący aby ktoś go zrozumiał, pocieszył, poznał jego duszę. Sadie – psychoterapeutka zajmująca się niepełnosprawnym mężem, tęskniąca za dziką namiętnością, dotykiem i uwolnieniem. Adam- pisarz, kiedyś kipiący życiem towarzyskim, namiętny kochanek, czuły mąż, teraz niepełnosprawny, tęskni za przeszłym życiem.
Są łzy, smutek i jest również rozkoszny uśmiech… kombinacja smaków która powoduje bardzo dobrze napisaną książkę. Jestem pod wrażeniem tego jak autorka przedstawiła życie Sadie i Adama, ciężkie, pełne wyzwań a czasem i nienawiści – a tak naprawdę przepełnione miłością ponad życie...

Kasik | 2013-10-07
Przeczytana: 07 października 2013

Ta książka wywołała we mnie cały wachlarz emocji i poruszyła mną do głębi. Jest to przejmująca historia, która bardzo mną wstrząsnęła. To że jest to erotyk to jedno, ale większe wrażenie zrobiła na mnie jej złożoność.
To dojrzała i głęboka historia o przemijaniu i o tym jak wyczerpujące i niesprawiedliwe bywa życie. To książka o trudach dokonywania wyborów, ale tez o miłości, nadziei, o poszukiwaniu lepszego jutra...
Cenię autorkę za surowość pisania - nazywa rzeczy po imieniu, bez zbędnych ozdobników i upiększania - po prostu samo życie.

To wszystko razem sprawia że jest to jedna z moich ulubionych książek - Polecam

MartaKu | 2014-10-10
Przeczytana: 09 października 2014

Tak jest to erotyk, ale zupełnie nie szablonowy. Szczerze, sceny erotyczne nie nakręcały mnie. Dzięki nim skupiłam się na poznawaniu męskiego bohatera, a nie na tym co robi w danej chwili z dziewczyną.
Główna bohaterka to znakomita postać, tak przyciągająca, tak wciągająca w swoje życie, w swoje kłopoty, rozterki, miłość.
Książka ukazuje przede wszystkim to jak ważna jest miłość psychiczna. Jest pragnienie, jest pożądanie, ale czy to jest to co nas trzyma, przyciąga do drugiego człowieka? Nie. Można mieć mnóstwo partnerek/partnerów w łóżku ale tak naprawdę pragnie się, chce się tej/ tego jednej /jednego.

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto