Czas obietnicy. Macierzyństwo magiczne.

Wydawnictwo: Warszawska Firma Wydawnicza
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
albumy
Paskuda

W szarej codzienności dnia, w znużeniu chaosem zalewających nas informacji zdarzają się jednak chwile niezwykłe, wydarzenia warte zapamiętania, olśnienia wielobarwne i tęczowe. Do takich należy niewątpliwie piękny album autorstwa Katarzyny Georgiou „Czas obietnicy - Macierzyństwo Magiczne”. Tak - wszystko to, ale i więcej, bo... miłość. Opisana z głęboką wrażliwością i poetyckim talentem...

Tak - wszystko to, ale i więcej, bo... miłość. Opisana z głęboką wrażliwością i poetyckim talentem autorki. Wyrażona w każdym słowie i wierszu. Bardzo prawdziwa i bardzo piękna.

źródło opisu: http://wfw.com.pl/

źródło okładki: http://wfw.com.pl/

awiola | 2014-03-13
Przeczytana: 13 marca 2014

"Kobieta powinna nauczyć się wsłuchiwać w sygnały płynące z jej własnego ciała i psychiki, by być szczęśliwą i spełnioną".

Noszenie pod sercem, przez dziewięć miesięcy wyczekiwanego dziecka to piękny czas dla kobiety. Czas oczekiwania, jak również czas różnorodnych rozmów z rozwijającym się w łonie małym człowiekiem. Taki stan potrafią zrozumieć wyłącznie kobiety i to właśnie dla nich Katarzyna Georgiou stworzyła niecodzienny album. Album, który każda z czytelniczek może zapełnić własnymi, bezcennymi przemyśleniami w okresie ciąży.

Katarzyna Gerogiou to wrocławska poetka, autorka tomików poezji. Jest anglistką, która uczyła w Kanadzie, nauczycielką muzyki i wychowania przedszkolnego. Obecnie pracuje w Niepublicznym Zespole Edukacyjnym "Alis" we Wrocławiu. Autorka uczestniczy również w warsztatach rozwoju osobistego, pasjonuje się ezoteryką i szamanizmem. W internecie możecie znaleźć jej stronę autorską pt. "Wyobraźni świat".

"Czas obietnicy. Macierzyństwo...

AnnaSikorska | 2017-04-11