Paskuda

Adramel, bohater dramatu Piotra Słomkowskiego, żałuje swego występku przeciw Bogu. Nie sposób na powrót zostać aniołem, nie chce jednak też zjednoczyć się z demonami. Zamiast tego spędza nieskończone dni wśród ludzi i z biegiem czasu nabiera typowo ludzkich zachowań. Lubuje się w wódce i papierosach, ale też w metafizycznych rozmyślaniach. A na tym padole może się nauczyć właściwie jednego – emocji i uczuć obcych istotom nieziemskim. Z racji pełnych swady monologów i podanego z przymrużeniem oka przesłania szczególnie polecamy tę książkę do czytania w niedzielę. Adramel to jedyne w swoim rodzaju połączenie rozrywki i metafizyki.

źródło opisu: http://wfw.com.pl/

źródło okładki: http://wfw.com.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!