A jeśli wiemy?

Wydawnictwo: Warszawska Firma Wydawnicza
poezja
Paskuda

„A jeśli wiemy?” to zbiór wierszy z niecodziennej codzienności życia w Trójmieście i Krakowie. Pełne refleksji utwory wyrastają z fascynacji miastem, ale i świadomości jego zepsucia, wszechobecnego chaosu oraz z obawy przed obdarciem z historii. Odnajdziemy tu także powroty do przeszłości, wydobyte z zakamarków pamięci obrazki odwiedzanych niegdyś miejsc. Tomik jest zapisem podróży przez życie w poszukiwaniu odpowiedzi na tytułowe pytanie.

źródło opisu: http://wfw.com.pl/

źródło okładki: http://wfw.com.pl/