Poradnik hodowcy kotów

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO
flora i fauna

Książka ta powinna znależć się w bibliotece każdego hodowcy kotów.Pomoże ono mu tak dobrać partnera dla swej kotki(lub partnerkę dla kocura),by otrzymane kocięta były właśnie takie,jakich oczekuje.Dokładnie objaśniono tutaj mechanizm dziedziczenia barw i struktury okrywy włosowej oraz pewnych cech budowy ciała,w tym tych,które wiążą się z częściej spotykanymi wadami dziedziczenia.Czytelnik znajdzie tu również cenne praktyczne wskazówki na temat doboru zwierząt do kojarzeń i przewidywania cech ich przyszłego potomstwa.

tree | 2016-08-08
Snowwhiteprincess | 2016-04-11