Zgłosuj na książki roku 2017

ASTROLOGIA CHIŃSKA I KSIĘGA PRZEMIAN I CING

Wydawnictwo: Espadon Publishing
zielonooka

Każdy z dwunastu rozdziałów przynosi odrębne spojrzenie na Twoją osobowość w ujęciu astrologii chińskiej.Tworzą one w miarę pełny obraz, dając możliwość wielu interpretacji.Pomogą Ci określić Twój charakter,zrozumie sposób zachowania oraz główne linie losu.

źródło opisu: z książki

Dunya | 2014-08-07
Przeczytana: 07 sierpnia 2014

Oj, dużo śmiechu rodziców i przyjaciół zawdzięczam tej książcę, gdyż niektóre teorie oraz opisy były po prostu przekomiczne i kompletnie niepasujące do nas ;)

Zainteresowanym polecam najbardziej, gdyż jeśli chodzi o temat tytułowy to książka zapewnia multum wyczerpujących informacji (kto to wymyślił i jak kto odbiera to już kwestia osobista), ale jeśli poszukuje się czegoś niezobowiązującego na rozluźnienie atmosfery w towarzystwie to dla mnie pozycja niezastąpiona :))

Jedno ostrzeżenie: kompozycja tekstu i wydanie bardzo ładne, lecz czasem można się pogubić w sprawdzaniu informacji, ale ja nie przejmowałam się tym za bardzo - w końcu to tylko zabawa ;)

P.S. Zastanawia mnie tylko na ile poważnie są te sprawy brane wśród współczesnych Chińczyków...

akitto | 2017-04-19
ScottishLion | 2017-02-14