Owoce warzywa i zioła

Wydawnictwo: Delta W-Z
poradniki

Książka zawiera trzy obszerne rozdziały: Pielęgnowanie roślin sadowniczych, warzyw i ziół wszystkie czynności krok po kroku wybór roślin sadowniczych, warzyw, ziół portrety ponad 115 łatwych do uprawy gatunków i odmian roślin sadowniczych, warzyw i ziół, uzupełnione tabelami zawierającymi dodatkowe zalecenia Kształtowanie ogrodu za pomocą roślin sadowniczych, warzyw i ziół wiele pomysłów na kształtowanie klasycznych i nowoczesnych, małych i dużych ogrodów użytkowych oraz balkonów i tarasów.

Brylant | 2015-04-24
Przeczytana: 24 kwietnia 2015