Drobne naprawy domowe

Wydawnictwo: Świat Książki
poradniki

Książka została napisana tak, aby każdy potencjalny majsterkowicz znalazł wskazówki i pomoc. Podpowiada, jak radzić sobie z niewielkimiproblemami w domu i jego otoczeniu, kiedy nie wiadomo, jak się za nie zabrać. Od zaparowanego lustra w łazience i plamy na dywanie, po cieknący kran i uszczelnianie brodzika... Pisana przez kobietę i DLA KOBIET, chociaż przydać się może każdemu domorosłemu majsterkowiczowi.

Edyta Mei | 2014-07-22
Aniołeczek | 2011-02-18