Erotyzm i techniki seksualne wschodu

Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy Związków Zawodowych

źródło opisu: Własne

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Piotr Kędzior | 2014-10-04
Przeczytana: 04 października 2014

Na wstępie trzeba zaznaczyć że nie jest to pozycja dla każdego. Sam podchodziłem do niej z dystansem. Ale książka zaskakująco ukazuje różnice między światem seksualnym wschodu i zachodu. Nie brakuje ukazań technik i traktatów miłosnych. Jednak nie mamy tutaj przerostu formy nad treścią. Nazewnictwo i szacunek wschodu do ludzkiego ciała daje do myślenia w porównaniu z zachodem który traktuje to bardziej zwierzęco. Uważam że można z niej wiele wynieść ale to co najwyżej wskazówki ponieważ sprawa współżycia i przekazywania sobie energii ying i yang zarówno przez fallusa jak i Jaspisową bramę jest intymną i odrębna sprawą dla każdej pary. Godna przeczytania. Osoba polecająca Emka.