Drogi i tarasy w ogrodzie

Wydawnictwo: Wydawnictwo WGP
poradniki

Omówione zagadnienia: etap projektowania na co zwrócić uwagę planując przebieg dróg w ogrodzie czy taras przydomowy, a także wykonać projekt oraz łatwo i prawidłowo przenieść go w teren, wybór materiału przegląd materiałów dostępnych na rynku, wady i zalety każdego z nich, ich przydatność w konkretnych warunkach, techniki układania na podsypce piaskowej i na zaprawie, wraz z poradami dotyczącymi samodzielnego brukowania.

Agata | 2013-03-25
Przeczytana: 26 marca 2013