Dziewczyna Rubensa

Wydawnictwo: W.A.B.
joly_fh

Oto świat, w którym zrealizowane marzenia stają się koszmarem, ukochany człowiek – największym wrogiem, a życie – matnią. „Dziewczyna Rubensa” Pauliny Grych to powieść drastyczna i wstrząsająca. Monika – córka stolarza z małego miasteczka, nieśmiała wielbicielka romansów. Wysoka, tęga dziewczyna, skrywająca się za oficjalnym strojem urzędniczki. Iwo – przystojny, mądry, miły i zamożny. Od lat...

„Dziewczyna Rubensa” Pauliny Grych to powieść drastyczna i wstrząsająca.
Iwo – przystojny, mądry, miły i zamożny. Od lat szukał takiej dziewczyny jak Monika. Przypomina mu kogoś z wczesnej młodości. I najwyraźniej potrzebuje opieki. A on chce być czułym obrońcą. Wcześniej miewał przelotne romanse, ale to nie było to.
Kiedy Monika poznaje Iwo, nie może uwierzyć, że los się do niej uśmiechnął. Broni się przed uczuciem, jednak mężczyzna jest cierpliwy, oswaja kobietę niczym dziką kotkę. Dopnie swego, zamieni życie Moniki w bajkę. Bajkę zbyt mocno, niestety, inspirowaną twórczością braci Grimm…
Paulina Grych w „Dziewczynie Rubensa” wdziera się w dusze ludzi i wyciąga z nich najpilniej strzeżone tajemnice. Nie ocenia. Pokazuje.

źródło opisu: W.A.B.,2013

Moni | 2015-12-09