Dieta 2-dniowa

2-Day Diet
dieta, żywienie, zdrowie
poradniki
joly_fh

Dieta 2-dniowa naprawdę różni się od bogatego wachlarza diet dostępnych obecnie na rynku. Została bowiem opracowana w taki sposób, by pomóc Ci podejmować właściwe decyzje żywieniowe, gubić zbędne kilogramy, zmieniać nawyki i aktywnie poprawiać zdrowie, bez większych poświęceń. Wystarczy kontrolować jadłospis przez dwa dni w tygodniu, a przez pozostałe pięć jeść normalnie. Nowa, rewolucyjna dieta, która bije rekordy popularności w Europie i na świecie. Prosta, łatwa do przestrzegania i potwierdzona klinicznie.To prawdziwa alternatywa dla osób, którym trudno przestrzegać konwencjonalnych diet. Dieta 2-dniowa to zupełnie nowe, poparte badaniami klinicznymi podejście do odchudzania. Niezależnie od tego, czy od lat zmagasz się ze zbędnymi kilogramami, czy dopiero co podjąłeś decyzję o odchudzaniu, z Dietą 2-dniową masz wreszcie szansę na sukces!

źródło opisu: Sonia Draga, 2013

źródło okładki: www.soniadraga.pl