Dyskusje o książce Drugi grób po lewej

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Znajdź książkę
 200 dni Napoleona. Od Pułtuska do Tylży 1806–1807 200 dni Napoleona. Od Pułtuska do Tylży 1806–1807    Anatomia chwały. Napoleon i jego Gwardia. Studium dowodzenia Anatomia chwały. Napoleon i jego Gwardia. Studium dowodzenia
1 tydz. temu
Książki podobne do...
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/5113281/wrona-czesc-i Tu jest podobna tematyka, może Ci się spodoba ^_^
1 tydz. temu
Czytamy w weekend
@Aguirre czytam książkę z wydawnictwa Replika w tłumaczeniu Tadeusza Jana Dehnela. Jest dobrze choć książka obyczajowo - romansowa to nie jest coś o czym marzyłam. Poza tym wolę jak o bohaterach mówią dialogi a nie narrator, który opisuje co się dzieje między postaciami... No, ale takie czasy. Mam nadzieję, że jak wejdę już w ten świat będzie dużo łatwiej 😉
2 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (WRZESIEŃ 2020)
Witam, chętnie wymienię książkę pt. Przeznaczenie puka do drzwi na jakąś inną. Jestem otwarta na propozycje 😊 Książka jest nowa, nie czytana ani razu.  Przeznaczenie puka do drzwi Przeznaczenie puka do drzwi
3 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (WRZESIEŃ 2018)
Tak, 12 zł przesyłka 13 monitorowana
5 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (SIERPIEŃ 2018)
Sprzedam. 20 zł za sztukę (w cenie wysyłka)  Człowiek nietoperz  Begin Again Wymiana możliwa tylko za książki z półki Poszukuje. Wiadomosci priv
5 lata temu
Pokazuje 6 z 41