Jeszcze więcej sekretów szczęśliwego dzieciństwa

Wydawnictwo: Rebis
837120454X
poradniki

Dalszy ciąg wspaniałego poradnika dla rodziców, który cieszy się ogromną popularnością na całym świecie.Autor omawia niektóre zagadnienia zawarte w pierwszej części poradnika, np.pojęcia miłości stanowczej i łagodnej czy tak istotny problem, jak wybór odpowiedniej formy opieki nad dzieckiem.W książce jest wiele praktycznych rad, które mogą pomóc w wychowywaniu naszych dzieci na szczęśliwych i dobrych ludzi.

mariola | 2016-10-23
ansz | 2013-11-15