100% mnie czyli książka o miłości, seksie i zagłuszaczach

Wydawnictwo: Czarna Owca
seks, nastolatki, wychowanie
joly_fh

Nowoczesne kompendium o miłości i seksie dla nastolatków, rodziców i nauczycieli. W książce znajdziesz informacje z zakresu psychologii, seksuologii i fizjologii ludzkiego ciała oraz porady, jak uniknąć chorób, niechcianej ciąży czy kłopotów w komunikacji między dwojgiem zakochanych. Autorzy rzetelnie i z wyjątkową wrażliwością informują o czekających cię przyjemnościach, ale też możliwych...

W książce znajdziesz informacje z zakresu psychologii, seksuologii i fizjologii ludzkiego ciała oraz porady, jak uniknąć chorób, niechcianej ciąży czy kłopotów w komunikacji między dwojgiem zakochanych. Autorzy rzetelnie i z wyjątkową wrażliwością informują o czekających cię przyjemnościach, ale też możliwych problemach, jakie niesie ze sobą rozpoczęcie współżycia. Ponadto książka zawiera wskazówki co robić, gdy dojdzie do nadużycia seksualnego (np. kazirodztwa) lub gwałtu; informacje na temat antykoncepcji, pornografii, masturbacji i cyberseksu oraz ryzyka uprawiania seksu pod wpływem narkotyków, dopalaczy czy alkoholu.

źródło opisu: Czarna Owca, 2013

źródło okładki: http://www.czarnaowca.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!