Konie i źrebięta

Wydawnictwo: Solis
flora i fauna

Książka przeznaczona jest przede wszystkim dla początkujących jeźdźców, hodowców i miłośników koni. Zawiera odpowiedzi na następujące pytania : jakiego wybrać konia, jakie są etapy nauki jazdy i jaki sprzęt jest do niej niezbędny, jak zwierzę jest zbudowane i jak się nim opiekować w czasie choroby, co powinno znajdować się w stajni i inne.

gujil | 2017-04-26

Miałam mało czasu na przeczytanie, bo wypożyczyłam ją z biblioteki, więc tylko przeleciałam ją wzrokiem, czytając niektóre fragmenty. Uważam, że zawiera wszystkie podstawowe informacje na temat koni, ich budowy, niektórych rad i hodowli. Jest bardzo dobrze napisana, ale, jak już wspomniałam, zawiera głównie podstawowe informacje. Można ją przeczytać ucząc się np do BOJ.

Narmo | 2017-06-16
książek: 1924