Wędrówka Małego Pielgrzyma. Na podstawie dzieła Johna Bunyana

Wydawnictwo: Łaska i Prawda
Little Christian's Pilgrimage. The story of The Pilgrim's Progress Simply told
chrześcijaństwo, dla dzieci
gollunia

Mnóstwo chrześcijan na całym świecie zna i niezmiernie ceni ponadczasowe dzieło Johna Bunyana – Wędrówkę Pielgrzyma. Ta nieśmiertelna klasyka z XVII wieku stała się inspiracją i wyzwaniem dla Helen L. Taylor, która zapragnęła opowiedzieć tę niesamowitą alegorię dzieciom w języku dla nich prostym i zrozumiałym. Wędrówka Małego Pielgrzyma, którą na jej podstawie napisała, a którą Drogi Czytelniku właśnie trzymasz w swoim ręku, można powiedzieć, że już sama w sobie stała się klasyką. Rok po roku porusza ona serca wielu dzieci, które z ogromnym zainteresowaniem śledzą losy bohaterów w ich niezwykłej, alegorycznej podróży do nieba.

Mamy nadzieję, że pierwsze polskie wydanie Wędrówki Małego Pielgrzyma będzie równie chętnie czytane przez dzieci w naszym kraju i że stanie się ono ich inspiracją oraz zachętą do stawania się pielgrzymami wiernie idącymi do Króla, i do Niebiańskiego Miasta.

źródło opisu: Wydawnictwo Łaska i Prawda, 2011

źródło okładki: http://nextgeneration.swidnica.pl/