Ojciec, syn i duch oceanu

Wydawnictwo: Wydaje.pl
allison

„Ojciec, syn i duch oceanu” to wakacyjna opowieść, której akcja rozgrywa się na południowo-zachodnim wybrzeżu Francji, w Akwitanii. Po śmierci matki, 19-letni Filip spędza czas z mieszkającym za granicą ojcem. W malowniczym miasteczku Jeuneville przeżywa swoją pierwszą miłość i pierwsze poważne rozterki związane z życiem obecnym i przyszłością. Angażuje się w sprawy poznanych tam ludzi i...

Angażuje się w sprawy poznanych tam ludzi i uświadamia sobie, że w każdym zakątku świata, ludzie przeżywają te same emocje, radości i smutki.

Książkę zakwalifikowałem jako lektura dla młodzieży, choć w gruncie rzeczy jest to powieść dla każdego: historia ciepła, sympatyczna i refleksyjna.

źródło opisu: od wydawcy

źródło okładki: zdjęcie autorskie