Drzewo dziwo

Wydawnictwo: Wydawnictwo Morskie
dla dzieci, wierszyki, bajki
literatura piękna
Agnieczka

Wierszyki i bajki dla dzieci ilustrowane przez Adama Kurłowicza: Drzewo dziwo, Pasikonik, Kwiecień, Jabłoneczka, Wiosna, Opowiadanie Milenii, Rysowanka, Schowek na kolory, O sikorce niejadce, Bajka niebajka o ptakach, Wisła, Kolory wody, Zachód nad zatoką, Woda, Dębowa kołyska, Wielki muzyk Gato, Maj, Polska to moja ojczyzna, Sosny dookoła, Miała matka córki, Poeta i jeż, Zwierzęta z Brodwina, Lipiec, Ziemio moja zielona, Chmurka, Gruszka, Biedronka, Dachy, Pytania i odpowiedzi, Na matczynym polu, Motyle, Październik, Matka Ziemia, Listopad, Burza nad morzem, Sen o deszczowym tygodniu, Malarz nieba, Najbliższa ojczyzna, Biała Pani, Ogień, Zimowy balkon, Zimowe sady, Wyścigi wiatru ze śniegiem, Pociąg, Niebieskie ptaki, Bajka z księżycem, Zimowy ogródek, Las na szybie, Biała Góra, Dobranoc Gato, Biała kołysanka.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!