12 snów

Wydawnictwo: ViMedia
Jumi

Książka Igora Żakowskiego jest jedną z najpiękniejszych, a przede wszystkim taką, do której zawsze chętnie się powraca. Autor jest twórcą zarówno tekstów, jak i wspaniałych, finezyjnych i niesamowicie oryginalnych ilustracji. Proste w przekazie opowiadania, napisane są przyjemnym, ładnym językiem. Mogą je czytać zarówno dzieci, jak i dorośli, gdyż prawdy w nich zawarte są uniwersalne i czytelne dla każdego wrażliwego, obdarzonego wyobraźnią czytelnika. Co ciekawe, opowiadania są komentarzem do ilustracji, które powstały najpierw i zainspirowały artystę do stworzenia opowieści. Wspaniała pozycja na prezent!

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Jumi | 2013-05-07
Przeczytana: 07 maja 2013

Książka Igora Żakowskiego jest jedną z najpiękniejszych, a przede wszystkich taką, do której zawsze chętnie się powraca. Autor jest twórcą zarówno tekstów, jak i wspaniałych, finezyjnych i niesamowicie oryginalnych ilustracji. Proste w przekazie opowiadania, napisane są przyjemnym, ładnym językiem. Mogą je czytać zarówno dzieci, jak i dorośli, gdyż prawdy w nich zawarte są uniwersalne i czytelne dla każdego wrażliwego, obdarzonego wyobraźnią czytelnika. Co ciekawe, opowiadania są komentarzem do ilustracji, które powstały najpierw i zainspirowały artystę do stworzenia opowieści. Wspaniała pozycja na prezent!

| 2014-11-12
himmelherrgott | 2013-05-07