Co się kryje w krainie piratów?

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Książka do odnajdywania drobnych elementów ukrytych na bogatych pełnostronicowych ilustracjach.

źródło opisu: Zielona Sowa, 2013

źródło okładki: www.zielonasowa.pl

Ledarg1916 | 2016-05-06

Dzieci za tego typu książkami przepadają! Polecam, samemu nawet można się wciągnąć:-)

Pamiętacie taką zabawę jak "Znajdź Wally'ego" ? Jestem pewna, że każdy doskonale wie o co mi chodzi ;) A jeśli nie to polegała ona na tym, aby na obrazku pełnym przeróżnych najdrobniejszych szczegółów odnaleźć schowanego gdzieś chłopaka w okularach w bluzeczce i czapeczce w czerwono-białe paseczki. Zawsze to uwielbiałam :) W tej książce zabawa polega właśnie na czymś podobnym. Tylko tutaj zdecydowanie jest jeszcze ciekawiej!

W środku znajdziemy jedenaście różnych scenek z życia piratów. Zobaczymy jak wygląda taki piracki statek :od środka", zanurkujemy pod wodę, aby oglądną wrak, znajdziemy się w zaginionej jaskini pełnej skarbów, trafimy do dżungli pełnej dzikich zwierząt, pomożemy piratom podczas szykowania jedzenia, zostaniemy zaproszeni na bankiet, a nawet pobawimy się z nimi na plaży. To oczywiście nie wszystkie przygody jakie przeżyjemy wraz z tą bandą sympatycznych piratów... Przy każdej z zaprezentowanych scenek pokazana jest lista oraz ilość przedmiotów, które dziecko ma...

Aglaja | 2016-03-25