200 najpiękniejszych roślin doniczkowych

Wydawnictwo: Delta W-Z
7 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Książka ma pomóc w odpowiedniej uprawie i pielęgnowaniu roślin, kupionych lub otrzymanych w prezencie, tak by jak najdłużej zdobiły okna, witryny kwiatowe, balkony, czy tez ogrody zimowe. Autorzy przedstawili reprezentatywny wybór roślin o najbardziej ozdobnych liściach. Zapoznają czytelników z cenionymi gatunkami o dekoracyjnych kwiatach oraz takimi atrakcjami, jak storczyki (orchidee), kaktusy, oraz rośliny nadające się do uprawy na balkonach i tarasach, a także z amatorami chłodów zadomowionymi w ogrodach zimowych.

Ania | 2013-04-25
Przeczytana: 17 kwietnia 2013

Dobra książka z ładnymi obrazkami, jednak nie udało mi się znaleźć kwiatków ani moich ani mojej mamy. Może to wina zagranicznych autorów.

fenix | 2013-01-01
Patkaa | 2016-08-01