Kocham moją mamę. Mięciutka małpka

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Krótka bajka o puszystym ziwrzątku i jego mamie. Na stronach materiał z futerkiem do przytulania.

źródło opisu: własne

źródło okładki: google

Wygląda na to, że znów częściej będę sięgała po literaturę dla najmłodszych. Ostatnio raczej mijałam regały z książeczkami sztywnostronnicowymi kierując się upodobaniami mojej córeczki, a teraz ponownie zaczyna mnie ciągnąć po wesołe i kolorowe książeczki dla maluszków. I choć mamy ich w domu naprawdę całe mnóstwo to sądzę, że nasza kolekcja jeszcze trochę urośnie. Bo na rynku wciąż powstają nowe ciekawe pozycje dla takich brzdąców. A ja oczywiście nie potrafię się powstrzymać ;)

Tym razem chciałabym Was zachęcić do sięgnięcia po książeczki z serii "Kocham moją mamę". Nie miałam okazji poznać ich wszystkich, ale sądzę, że nie różnią się one bardzo od siebie. W moje ręce wpadła część "Mięciutka małpka". To chyba było ulubione zwierzątko mojego smyka, gdy była jeszcze bardzo malutka i dlatego właśnie zdecydowałam się na tą pozycję. Zresztą sama też uwielbiam te wesołe zwierzaczki, więc czemu nie?

"Mięciutka małpka" to pozycja skierowana zdecydowanie do najmłodszych czytelników. A...