Zachowania w organizacji

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
Essentials of Organizational Behavior
8320814979
soboot

"W książce tej starałem się przedstawić wszystkie kluczowe elementy składające się na przedmiot zachowania w organizacji (ZWO) w sposób, który byłby dla Czytelników zarówno pouczający, jak i ciekawy. Miło mi powiedzieć, że zdobyła ona wielu Czytelników wśród uczestników krótkich kursów i programów doskonalenia menedżerów oraz na tradycyjnych studiach jako podręcznik uzupełniający. Opisuję w niej swoje doświadczenia, przedstawiam opisy sytuacyjne służące do rozwijania umiejętności oraz wypisy z lektur. Z podręcznika tego korzysta się w ponad 400 czelni ach w USA, Kanadzie, Ameryce Łacińskiej, Europie, Australii i Azji. Został przetłumaczony na język chiński, hiszpański, holenderski, indonezyjski, japoński i polski."

źródło opisu: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne S.A. (przedmowa)

t1581 | 2016-03-14
1rafal.kruk | 2015-01-31