Rachunkowość finansowa i podatkowa

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
biznes, finanse

Podręcznik kompleksowo i przystępnie przedstawia trudne i złożone zagadnienia rachunkowości finansowej w kontekście podatkowym. Atuty podręcznika: osadzenie rachunkowości w otoczeniu prawno-podatkowym wieloaspektowa interpretacja najbardziej złożonych zagadnień rachunkowości klarowna struktura treści, wielość przykładów połączenie teorii z Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości, Między

Czołowa pozycja w bibliografii mojej pracy licencjackiej na temat "form opodatkowania w mikroprzedsiębiorstwach".

Świetna praca Pani Cebrowskiej, która z pewnością pomoże niejednemu studentowi w zmaganiach z rachunkowością :)

Maryśka | 2011-12-19
Przeczytana: 2010 rok

Wszystko OK, tylko gdzie ta rach. podatkowa, hę???

Monika | 2012-06-16
Przeczytana: 16 czerwca 2012