Szczur biały, mysz biała. Poradnik chowu

Wydawnictwo: Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne
5 (5 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
flora i fauna

Polecamy tę książkę wszystkim miłośnikom małych gryzoni. Można w niej znaleźć podstawowe informacje, jak hodować, rozmnażać i pielęgnować szczury białe i myszy białe, czym je karmić i w jakich trzymać pomieszczeniach. Czytelnicy tej książki dowiedzą się również, że szczur i mysz mogą być wdzięcznym obiektem obserwacji i doświadczeń, a także miłym towarzyszem zabaw. Bardzo cenne dla miłośników tych zwierzątek będą informacje o chorobach, które mogą atakować ich podopiecznych.

gaggatka | 2012-08-09
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Zwierzaki

Jako wielka miłośniczka szczurów pracująca obecnie nad publikacją na ich temat, muszę stwierdzić, że książka Huszcza nie jest bogatym źródłem informacji. Myślę, że winą za taki stan rzeczy można obarczyć m.in. datę wydania. Z roku na rok wzrasta znajomość tych fantastycznych zwierzaków jako domowych pupili, dzięki czemu nowsze pozycje wydawnicze mają znacznie więcej do zaoferowania niż te z lat dziewięćdzisiątych. Moim numerem jeden jest pełen cennych wskazówek poradnik "Rats- practical advice from the expert." z 2012 roku napisany przez znany na całym świecie "szczurzy autorytet"- Debbie Ducommun. Mam nadzieję, że moja książka będzie choć w połowie tak dobra.;)

PoCoAdres | 2013-07-11

Książkę dostałam kiedyś, dawno temu w prezencie od koleżanki. Myślę, że jest to dobry wybór dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z posiadaniem szczura i/lub myszy. Dla mnie to była pouczająca lektura.

molksiazkowy | 2016-04-08
Przeczytana: 08 kwietnia 2016