religia
vandenesse

Być Ludźmi to zbiór felietonów „telewizyjnego” Ojca Leona Knabita pisanych w latach 1999-2008 dla wydawanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szpitala Zakonu Bonifratrów w Krakowie pisma „Nasze Szlachetne Zdrowie”. Tego właśnie, jak być Ludźmi przez duże L - w każdej sytuacji, nie tylko w warunkach szpitalnych - uczył i tego od czytelników oczekiwał. A robił to bez moralizatorstwa, bo tego by pewnie w ogóle nie potrafił, ale z przyjaźnią, serdecznie, prawdziwie po ojcowsku.

źródło opisu: ksiegarnia.izajasz.pl

źródło okładki: ksiegarnia.izajasz.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!