Pływanie w wodach otwartych

Open water swimming
sport, pływanie
poradniki
joly_fh

Godzina na basenie to za mało? Chcesz być bliżej natury? Korci cię, aby spróbować czegoś więcej? Sięgnij po „Pływanie w wodach otwartych” i odkryj pływanie na nowo. Sprawdź, co zrobić by w pływaniu być bardziej efektywnym, poprawić technikę, umiejętnie nawigować, stosować odpowiednie programy treningowe na krótkie, średnie i długie dystanse, powalczyć o cenne sekundy na starcie, przy nawrotach czy w punktach nawadniania, stosować strategie wyścigowe najlepszych pływaków świata, przygotować się fizycznie i psychicznie na rywalizację na otwartych wodach. Dowiedz się, jak w życiu radzić sobie z przeciwnościami losu. By tak, jak weterani pływania w wodach otwartych być gotowym na to, co nieoczekiwane.

źródło opisu: Buk Rower, 2013

źródło okładki: http://www.sklep.bukrower.pl/