Koraliki. Wzory ozdób do samodzielnego wykonania

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
rękodzieło

Koraliki, kolorowo połyskujące drobinki ze szkła, drewna, metalu, kamieni półszlachetnych czy plastiku znów robią furorę wśród dziewczyn i pań w każdym wieku. Inspirują plastyków, kreatorów mody i podkreślają osobisty gust osoby, która je nosi. Przy odrobinie zręczności i wolnego czasu można te cudeńka wykonać własnoręcznie. Któż nie chciałby zostać twórcą art to wear czyli dzieła sztuki, które się nosi?Projektantka biżuterii Renata Green udziela w publikacji szczegółowych wskazówek, jak własnoręcznie zaprojektować i wykonać efektowną biżuterię z koralików: naszyjniki, bransoletki, kolie, kolczyki i pierścionki, ozdoby do włosów i klamry do pasków. Koraliki to książka pełna twórczych pomysłów, które każdą kobietę przyprawią o szybsze bicie serca!

CzarnyMotyl | 2015-02-26
Na półkach: 2015, Posiadam, Przeczytane