Pielęgnacja twarzy. Gimnastyka - kosmetyka - masaże.

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki
hienka7

Mięśnie twarzy wymagają ruchu, podobnie jak mięśnie całego ciała. Zapominamy o tym lub nie doceniamy, ile mogą dobrego dla naszej urody zdziałać ćwiczenia mimiczne i masaże. Jeśli nie chcesz, aby w przyszłości chirurg plastyczny musiał zmagać się z Twoja zwiotczałą skórą, ćwicz kilkanaście minut dziennie i używaj właściwych dla wieku i Twojej skóry kosmetyków. W książce znajdują się zestawy ćwiczeń, które z powodzeniem można wykonywać przed telewizorem lub czytając gazetę, są też porady dotyczące właściwej pielęgnacji skóry twarzy. Wiedza niezbędna dla każdej kobiety. Ten podręcznik da Ci coś więcej niż tylko kilka wskazówek dotyczących urody. Dowiesz się z niego, jak jest zbudowana skóra i które mięśnie twarzy odpowiadają za mimikę. Zdziwisz się, że jest ich tak dużo. Będziesz też mieć sposobność, żeby je poznać podczas gimnastyki i masażu twarzy. Na dobry wygląd wpływa wiele czynników. W poradniku znajdziesz więc również informacje dotyczące sposobu odżywiania, który ma niebagatelne znaczenie dla naszego wyglądu. Podobnie jak pielęgnacja ciała. Kto zaniedbuje swoją skórę i nie dba o nią, nie powinien się dziwić, że skutki nie każą na siebie długo czekać. Dowiesz się także, dlaczego o zdrowym wyglądzie skóry decyduje również sport i relaks. I wreszcie znajdziesz tu całe mnóstwo wskazówek, jak zrobić dla siebie coś dobrego, dbając równocześnie o własny wygląd.

hienka7 | 2013-05-26
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013
Przeczytana: 26 maja 2013

Kolejna książka o tej tematyce zaliczona :-) Teraz pozostaje mi tylko sprawdzić efektywność książki ćwicząc. Połowa książki to ćwiczenia i masaże na poszczególne części twarzy. Przed serią ćwiczeń na daną partię objaśnione jest co można osiągnąć wykonując ćwiczenia. Druga połowa książki to pokrótce opisane co i jak wpływa na naszą skórę. Jak dla mnie bardzo przydatna pozycja dla osoby, która chce spróbować tej metody odmłodzenia się.

prosiak | 2018-02-04
anita | 2017-12-17