Wróżbiarstwo dla początkujących

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie

Każdy z nas jest ciekaw, co go czeka za kilka dni, tygodni, czy lat. Czy spotkam w życiu kogoś ważnego, czy zdobędę wymarzoną pracę, jaką decyzję powinienem podjąć, jakie będą jej konsekwencje? Wróżbiarstwo może praktykować każdy. Nie potrzeba do tego właściwości medium ani wiary w nadprzyrodzone moce, od których zależy nasza przyszłość. Wystarczy zastosować opisane tutaj metody. Ta książka jest całościowym przewodnikiem po wróżbiarstwie, sztuce odczytywania przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Prawdziwa wartość wróżbiarstwa polega na przewidywaniu i zapobieganiu. Jeśli odpowiedź, jaką otrzymasz, będzie dla Ciebie pomyślna, idź dalej wybraną wcześniej drogą. Jeśli wróżba ostrzeże Cię przed kłopotami, postaraj się to wykorzystać: wprowadź stosowne zmiany w swoich planach i zastanów się, jak mogą one wpłynąć na ostateczny rezultat. W ten sposób możesz wykorzystywać wróżbiarstwo do lepszego, bardziej świadomego kształtowania swojej przyszłości.

CzaryMary | 2011-02-07

Dobra książka dla osób, które zainteresowały się tematyką wróżbiarstwa, ale nie mają jeszcze pomysłu, na jaką technikę wróżebną się zdecydować.

Książka przyjemnie, choć bardzo ogólnie opisuje różne systemy dywinacji, w tym Tarot i chińskie I CHing. I dzięki temu ogółowi właśnie stanowi dobrą pozycję dla początkujących.

ForeverFailure | 2014-03-21
Na półkach: Czary-mary, Przeczytane