Pokrzepnik fizyczny Kubusia Puchatka

Wydawnictwo: Rebis
8371206844
kubuś puchatek
Czytam

Aby zachować posturę Kubusia Puchatka, trzeba się trochę napocić (nie za bardzo jednak). Wbrew pozorom, w Stumilowym Lesie prowadzi się życie aktywne i zdrowe. Na przykład, sięgając po garnki miodu z najwyższej półki, rozwija się górne partie ciała. Łażenie po drzewach wzmacnia mięśnie nóg (i może zaowocować odkryciem miodu), a skakanie to samo zdrowie - i czysta frajda. Nasz maleńki...

Nasz maleńki Pokrzepnik proponuje spojrzeć na szaleńczą pogoń za doskonałą kondycją fizyczną z przymrużeniem oka. A tym wszystkim, których ulubionym sportem jest Wymyślanie Powodów, By Nie Uprawiać Sportu, przypomina, że najlepsza gimnastyka powinna być jak Puchatek - niewielka, nieśpieszna i zawsze z myślą o małym Conieco.

źródło opisu: Rebis, 1999

źródło okładki: Zdjęcie autorskie