Tabele kalorii dla diabetyków

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

Cukrzyca typu 1 i typu 2 niestety coraz bardziej się rozpowszechnia i nieodpowiedni sposób odżywiania, jaki sami sobie fundujemy, sprzyja rozwojowi tej choroby. W tabeli ujęto ponad 2000 produktów oznaczonych kolorami mówiącymi co jest dobre dla chorego, co obojętne, a co złe. Kierując się kaloriami wielu chorych może bez trudu w naturalny sposób znormalizować swoją glikemię. Tabele zawierają współczynnik tłuszczowy, sytości i indeks glikemiczny każdego produktu. Ponadto we wstępie wyjaśniono, jakie badania okresowe są niezbędne dla chorych oraz z jakich zamienników powinni korzystać, by dieta była jak najbardziej odpowiednia.Poręczny format sprawia, że ten poradnik dietetyczny może stać się Twoim nieodłącznym towarzyszem.

natik159 | 2016-09-06
sowka | 2016-04-19